Широківська сільська військова адміністрація
Луганська область, Щастинський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Безкоштовне навчання завдяки ваучеру!

Дата: 29.05.2023 19:11
Кількість переглядів: 56

Фото без опису

Державна служба зайнятості повідомляє про нові можливості для безкоштовного навчання завдяки ваучеру

25 травня, відповідно до наказу Мінекономіки від 11 квітня 2023 року № 2040, майже вдвічі збільшено перелік професій та спеціальностей, за якими може бути виданий ваучер на навчання.

Відтак, кількість професій та спеціальностей збільшено з 70 до 123 одиниць. Обрати місце навчання можна з-поміж професійно-технічних та вищих навчальних закладів, підприємств, установ та організацій, які мають ліцензію на провадження такого виду діяльності.

Серед нових у переліку робітничих професій - такі актуальні на ринку праці та затребувані у роботодавців, як: бетоняр; штукатур; муляр; продавець непродовольчих товарів, продавець продовольчих товарів, молодша медична сестра (молодший медичний брат) з догляду за хворими; монтажник з монтажу сталевих та залізобетонних конструкцій; слюсар будівельний; електромонтер з ремонту та обслуговування апаратури та пристроїв зв’язку; електромонтер з експлуатації розподільних мереж; оператор котельні; слюсар-електрик з ремонту електроустаткування; провідник пасажирського вагона; службовець на складі (комірник); дорожній робітник тощо.

Перелік доповнено сучасними спеціальностями: автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка; біотехнології та біоінженерія; гірництво; деревообробні та меблеві технології; дизайн; дошкільна освіта; економіка; енергетичне машинобудування; залізничний транспорт; інформаційні системи та технології; комп’ютерні науки; маркетинг; мікро- та наносистемна техніка; озброєння та військова техніка; підприємництво та торгівля; терапія та реабілітація; туризм і рекреація; теплоенергетика; фізична культура і спорт; цивільна безпека.

Нагадаємо, що ваучер - це документ, що дає право деяким категоріям громадян безоплатно підвищити свій освітньо-кваліфікаційний рівень, пройти перепідготовку чи підвищити кваліфікацію. Вартість ваучера не може перевищувати 10-кратного розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, на сьогодні - це майже 27 тис. грн. Якщо вартість навчання перевищує цю суму, то роботодавець або фізична особа доплачує різницю самостійно.

Повну інформацію щодо можливостей отримання ваучера на навчання можна отримати в найближчому центрі зайнятості або на офіційному сайті Державної служби зайнятості в рубриці «Ваучер».


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора