Широківська сільська військова адміністрація
Луганська область, Щастинський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Інформація для надавачів соціальних послуг!

Дата: 28.03.2023 15:54
Кількість переглядів: 129

Фото без опису

Оголошення

щодо пілотування проекту Державного стандарту соціальної послуги соціального супроводу сімей / осіб, які опинились в складних життєвих обставинах

 

Міністерством соціальної політики у співпраці з проектом технічної допомоги Супровід урядових реформ в Україні (далі – проект SURGe), що виконується Alinea International Ltd. за підтримки Уряду Канади, розроблено проект Державного стандарту соціальної послуги соціального супроводу сімей / осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах, в новій редакції (далі – проект стандарту).

Метою розробки проекту стандарту є конкретизація змісту цієї соціальної послуги в контексті розвитку соціальних та батьківських компетенцій батьків або осіб, які їх заміняють, задля підвищення їхньої спроможності здійснювати догляд та виховання дитини в сім’ї.

Проект стандарту розроблено з урахуванням змін, які відбулися                           в законодавстві України щодо системи організації та надання соціальних послуг за останні роки, та базується на найкращих міжнародних практиках.

Враховуючи актуальність соціальної послуги соціального супроводу сімей / осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах, в забезпеченні соціальної підтримки сімей з дітьми, її значення для попередження інституалізації дітей Міністерство соціальної політики проводить пілотування проекту стандарту перед прийняттям рішення щодо подальшого його затвердження.

Пілотування дозволить врахувати практичний досвід надавачів соціальних послуг, визначити відповідність змісту та запропонованих у проекті стандарту інструментів, очікуваним результатам від надання цієї соціальної послуги.

Ініціативою із захисту прав дитини та розвитку соціальних послуг проекту SURGe буде надано організаційно-методичну та технічну підтримку                              у проведенні пілотування, а саме:

  • навчання (очні тренінги у квітні (3 дні) та травні (2 дні);
  • супервізії (один раз на місяць, починаючи із червня);
  • технічна підтримка у проведенні пілотування (компенсація фахівцям за проїзд під час відвідування сімей, закупівля необхідного канцелярського приладдя).

Термін пілотування: травень – вересень 2023 р.

Пілотування буде відбуватися на базі надавача соціальних послуг під час практичної роботи з сімями.

 

Запрошуємо надавачів соціальних послуг комунального та недержавного сектору взяти участь у пілотуванні проекту Державного стандарту соціальної послуги соціального супроводу сімей / осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах!

 

Для участі у пілотуванні зацікавленим надавачам соціальних послуг необхідно подати до 30 березня 2023 року до обласної, Київської міської державної адміністрації інформацію, за формою, що додається до цього оголошення.

Умови участі у пілотуванні:

  • надавач соціальних послуг включений до розділу „Надавачі соціальних послуг” Реєстру надавачів та отримувачів соціальних послуг;
  • у надавача соціальних послуг працює не менше 2-х фахівців із соціальної роботи / соціальних працівників, які мають досвід роботи з сім’ями з дітьми;
  • можливість фахівців відвідувати сім’ї за місцем їх проживання не менше 2-х разів на тиждень та / або наявність віддаленого робочого місця для фахівця та / або зручне транспортне сполучення.

 

Для отримання додаткової інформації просимо звертатися за телефоном:                  (044) 289-45-71, або на електронну адресу: a.r.babash@mlsp.gov.ua.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора