Широківська сільська військова адміністрація
Луганська область, Щастинський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Щеплення від COVID-19

Дата: 21.01.2022 08:17
Кількість переглядів: 327

Нині відомо, що заразитися коронавірусною інфекцією може будь-хто, а перебіг захворювання на COVID-19 залежить насамперед від імунітету людини. Та все ж Всесвітня організація охорони здоров’я відокремлює певні категорії людей, які найбільш схильні до ураження коронавірусом. До них належать:

•    Люди похилого віку;
•    Хворі на артеріальну гіпертензію, рак та діабет;
•    Особи з серцево-судинними захворюваннями та хворобами дихальних шляхів;
•    Люди, які мали прямі контакти з хворими на COVID-19;
•    Медичні працівники.

Поточні дослідження  показують, що літній вік і наявні супутні захворювання підвищують розвиток важкої інфекції. У зоні підвищеного ризику також є особи, які мали прямі контакти з хворими на COVID-19 або з їхніми інфекційними виділеннями (наприклад через рукостискання), або перебували з ними у закритому середовищі на відстані до 2 м та довше 15 хв. До цієї групи відносять і медичних працівників. 
Попри визначений перелік осіб, які є в зоні ризику, кожна людина може заразитися COVID-19 і стати переносником інфекції навіть на ранніх стадіях хвороби, які часто-густо можуть бути безсимптомними. 

Тому, Широківська сільська ВЦА закликає всіх особо які входять до зони ризику, дотримуватися профілактичних дій та робити щеплення від COVID-19  в найближчому пункті вакцинації.

Фото без опису
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора