Широківська сільська військово-цивільна адміністрація
Луганська область, Щастинський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки та проєкту документу державного планування

Дата: 16.12.2021 10:53
Кількість переглядів: 197

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки та проєкту документу державного планування

 

Повна назва документа державного планування: проєкт Плану заходів з реалізації Стратегії розвитку Широківської територіальної громади Щастинського району Луганської області на період до 2027 року (далі – План заходів).

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Широківська військово-цивільна адміністрація Щастинського району Луганської області.

Передбачувана процедура громадського обговорення:

відповідно до ст. 10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадське обговорення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Плану заходів з реалізації Стратегії розвитку Широківської територіальної громади Щастинського району Луганської області на період до 2027 року розпочато з дня їх оприлюднення, а саме 16 грудня 2021 року на сайті Широківської військово-цивільної адміністрації Щастинського району Луганської області та триватиме до 30 грудня 2021 року.

Відповідно до ст. 12 громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки та проєкту документу державного планування.

Отримати додаткову інформацію можна за адресою: 93624, с-ще Широкий, вул. Центральна, 1

Зауваження і пропозиції до Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Плану заходів подаються до Широківської сільської військово-цивільної адміністрації.

Відповідальна особа: перший заступник керівника Широківської сільської військово-цивільної адміністрації Миронов Максим Юрійович, e-mail: [email protected].

Строк подання зауважень і пропозицій становить 15 днів з дня розміщення на сайті.

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

 

ЗАЯВА про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Плану заходів з реалізації Стратегії розвитку Широківської територіальної громади Щастинського району Луганської області на період до 2027 року

ПРОЄКТ План заходів з реалізації Стратегії розвитку Широківської територіальної громади Щастинського району Луганської області на період до 2027 року
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора