Широківська сільська військово-цивільна адміністрація
Луганська область, Щастинський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Структура ВЦА

Штиров Олександр Сергійович - Керівник військово-цивільної адміністрації

Миронов Максим Юрійович - Перший заступник керівника військово-цивільної адміністрації

Дехтярьова Тетяна Володимирівна - Адміністратор

Єленський Володимир Олександрович - Головний спеціаліст з обліку військовозобов’язаних, з питань запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій 

 

Відділ з юридичного забезпечення та комунального майна

Слєсарєва Наталія Іванівна - Начальник Відділу

Муковозов Олександр Олександрович - Головний спеціаліст з комунального майна

Сировенко Юрій Миколайович - Головний спеціаліст- юрисконсульт

Відділ організаційної, кадрової діяльності, документообігу та контролю

Колмичок Тетяна Іванівна - Начальник відділу

Коваль Ганна Сергіївна - Провідний спеціаліст

Сухаревський Дмитро Костянтинович - Головний спеціаліст з комп’ютерного забезпечення

Черепахіна Наталія Володимирівна - Головний спеціаліст по роботі з кадрами та архівом

Відділ соціального захисту

Нарожна Наталія Іванівна - Начальник відділу

Кольвахова Анастасія Олександрівна - Провідний спеціаліст в відділу соціального захисту

Савенко Олена Станіславівна - Спеціаліст в відділу соціального захисту с. Красна Талівка

Бочерова Світлана Василівна - Спеціаліст в відділу соціального захисту с. Чугинка

Тарасова Ольга Миколаївна - Спеціаліст в відділу соціального захисту с. Талове

Відділ  інфраструктури, житлово-комунального господарства, економіки та благоустрою

Чурсіна Світлана Олександрівна - Начальник відділу

Петренко Катерина Вікторівна - Головний спеціаліст з економіки

Тарасенко Тетяна Анатоліївна - Головний спеціаліст

Потаков Олександр Олександрович - Провідний спеціаліст

Відділ земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки

Діденко Віталій Олексійович  - Начальник відділу

Передерієв Юрій Станіславович - Головний спеціаліст

Зотов Володимир Серафимович - Провідний спеціаліст с. Чугинка

Лебідь Світлана Миколаївна - Провідний спеціаліст с. Гарасимівка

Дворецька Світлана Іванівна - Провідний спеціаліст с. Красна Талівка

Відділ звітності та бухгалтерського обліку

Скорняк Тетяна Олексіївна - Начальник відділу-головний бухгалтер

Сухаревська Наталія Василівна - Головний спеціаліст з публічних закупівель

Григорова Наталія Миколаївна - Головний спеціаліст відділу звітності та бух. обліку

Рак Юлія Анатоліївна - Провідний спеціаліст відділу звітності та бух. обліку

Служба у справах дітей

Бузун Тетяна Олексіївна - Начальник відділу

Кузюбердін Олександр Олександрович - Головний спеціаліст служби у справах дітей

Відділ фінансів

Уманцева Людмила Валентинівна - Керівник відділу

Фітісова Ксенія Олександрівна - Головний бухгалтер

Беденко Оксана Василівна - Провідний  спеціаліст 

Нарожний Олексій Анатолійович - Головний спеціаліст

Відділ освіти, культури, молоді та спорту

Яковлева Тетяна Анатоліївна - Керівник

Євтухов Юрій Олексійович - Головний спеціаліст

Белоноженко Ірина Вікторівна - Головний спеціаліст

Горожанкіна Олена Володимирівна - Головний спеціаліст

Головні спеціалісти з місцевого розвитку

Дмитрук Руслан Віталійович - Головний спеціаліст з місцевого розвитку с. Розквіт

Кашкарова Наталія Сергіївна - Головний спеціаліст з місцевого розвитку с. Чугинка

Запорожцев Іван Володимирович - Головний спеціаліст з місцевого розвитку с. Красна Талівка

Пєвнєва Олена Шалвівна - Головний спеціаліст з місцевого розвитку с. Гарасимівка

Тарасов Андрій Васильович - Головний спеціаліст з місцевого розвитку с. Талове

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора